Firma

SZANOWNI PAŃSTWO!

Witamy serdecznie na stronie Help-Finanse.
Skoro trafiliście Państwo na stronę internetową naszej firmy oznacza, że szukacie najlepszych dla siebie rozwiązań finansowych.

Nasza firma zajmuję się doradztwem klienta biznesowego, indywidualnego i gospodarstw rolnych oraz optymalizacją kosztów.
Obecnie współpracujemy z wiodącymi firmami w sektorze doradztwa finansowego, towarzystw ubezpieczeniowych, energii oraz telekomunikacji w Polsce, zapewniając dostęp do pełnego portfela produktów i usług. To wszystko daje Państwu pewność, że nawiązując kontakt z naszą firmą czujecie się Państwo spokojni, jednocześnie poruszacie się pewnie i bezpiecznie w świecie finansów. Cały czas się rozwijamy, doskonaląc swoje umiejętności, by spełnić Państwa oczekiwania.

USŁUGA JEST BEZPŁATNA – KLIENT NIE PONOSI ŻADNYCH KOSZTÓW!!!

DLACZEGO?
Bo to instytucje wybrane przez Klienta wynagradzają nas za zrealizowaną usługę. Zamiast zatrudniać pracowników i szkolić ich- wolą zlecić proces obsługi Klienta doradcy.

Oferta dla Klienta w instytucjach niczym się nie różni od tej, którą my przedstawiamy.

OFERTA FIRMY
Kluczowym elementem naszej pracy jest bezpłatna, profesjonalna i kompleksowa obsługa w zakresie:

  • kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych- przeznaczonych dla rolników, klientów indywidualnych lub klientów biznesowych,
  • obniżenia kosztów energii elektrycznej i usług sieci komórkowych,
  • pomocy dla osób zadłużonych,
  • rozwiązań inwestycyjnych lub innych źródeł zarabiania pieniędzy – dzięki którym mogą Państwo wypracować sobie środki na edukację swoich dzieci, kolejną nieruchomość, podróże lub cokolwiek innego, co od dawna się Państwu marzy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane. Każdy może umówić się na spotkanie nic na tym nie tracąc. W czasie rozmowy z doradcą może wyjaśnić się wiele innych spraw, których sami nie potrafimy rozwiązać.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ HELP-FINANSE

  • Bezpłatne doradztwo.
  • Zaoszczędzimy Państwa czas! Przedstawiając oferty z wybranych dziedzin w jednym miejscu.
  • Działamy na Państwa korzyść- nie instytucji, których produkty oferujemy.
  • Spotkamy się z Państwem w dogodnym miejscu i czasie.
  • Gwarantujemy rzetelne i gruntowne doradztwo w wybranym przez Państwa zakresie usług oraz produktów.

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW JUŻ TERAZ!

Facebook

Twitter

Google Plus